Wellness poradna - centrum redukce váhy


Přejdi na obsah

Konečně... pravda!

Nabídka

Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš mnoho!
Máte nadváhu, protože jste nejedli dost!

To je pravda. Nejedli jste dostatek něčeho, co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé - základní výživa.

Takže, aby přežilo a žilo s nedostatečným přísunem živin, které mu dáváte, vaše tělo dělá tři věci:


První: Zpomalí Váš metabolismus, aby Vás učinilo méně aktivní. Tímto způsobem uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. Proto se cítíte unavení.

Druhá: Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.

Třetí: Jestliže má Vaše tělo nedostatek živin (dokonce i jedné jediné mikroživiny), tak to způsobí, že to "zesílí" Váš hlad a chutě a doufá, že budete jíst potřebné živiny. Samozřejmě, že většinou sáhnete po nějaké dobrotě, po polotovaru nebo po podobném na živiny chudém jídle, které způsobilo nedostatek živin na začátku! Takže tím prodloužíte problém, zatímco ztrácíte zdraví, životní energii a pokračujete v nabírání váhy.
Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu apod. potlačují jen příznaky, tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla. Další významný problém je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Takže když znovu Váhu naberete (což se nazývá JO-JO efekt), tak přiberete jen tuky (pokud přitom necvičíte jak blázen). Takže skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici, než když jste začali. Plus se to podepíše i na Vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově Vašich buněk, což je ta počáteční příčina, proč jste přibrali váhu.

Jaká je odpověď?
Potřebujete odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což Vám umožní rychle se zbavit tuků se zdravými návyky a udržet si stále ideální váhu.

Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problému. Funguje na buněčné úrovni a rychle zregeneruje Vaše tělo a obrátí podmínky, které způsobily přibrání váhy. Výsledkem je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality, kterou Vaši přátelé a rodina zaznamená už za několik dní.

Váš život se změní k lepšímu.

Vítejte | Nabídka | Mýty o hubnutí | Kontakt | Ochrana osobních údajů, informace o provozovateli


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku