Wellness poradna - centrum redukce váhy


Přejdi na obsah

Diety

Nabídka

Slovo dieta dnes zná asi každý člověk. Představujeme si za tím určité omezení v jídle. Nejvíc známé jsou různé redukční diety. Sama jsem jich vyzkoušela několik a uměla bych o tom hodně vyprávět.

Při běžných dietách, kdy snížíte množství jídla, snížíte přívod kalorií, dochází současně ke snížení dodávky mikroživin a k poruše rovnováhy v těle. Objevuje se podrážděnost, nesoustředěnost, bolesti hlavy a celková únava. Zkrátka na člověku je vidět, že drží dietu. Při nedostatku potřebných bílkovin ve stravě, dochází k odbourávání vlastní svaloviny, která se při opakovaném přibrání na hmotnosti nahradí tukem a člověk v konečném důsledku vypadá ještě hůř.

Pokud snížíte dávku jídla, tělo zpomaluje metabolismus nebo trpí nedostatkem energie. Potřebujete pořádnou dávku pevné vůle, abyste dietu dodržovali. Po určitém čase je potřeba mikroživin tak naléhavá, že se víc neovládnete a dietu vzdáte. Když se vám i podařilo nějaké kilogramy shodit, nemáte sílu hmotnost udržet a ztracené kilogramy se rychle vrátí. Tuky v těle jsou skladištěm odpadových látek. Spálením tuků v těle se uvolňují toxické látky, které velmi zatěžují ledviny a často se po takovýchto dietách, zvlášť když jste nepili dostatek tekutin, zvyšuje krevní tlak a objevují se různé zdravotní problémy.


Další problém klasických diet je v tom, že současně snížíme i dávku nenasycených mastných kyselin, které jsou velmi důležité pro pružnost spojového tkaniva a pokožky, čímž dochází k ovinutí pokožky a svalstva při váhových úbytcích. Je publikovaný případ muže ze Seattlu, který vážil 320kg, a který pomocí resekce žaludku a diety zhubnul 220kg. Operačně mu odstranili téměř 30kg pokožky, která mu visela z rukou a nohou, na břichu si mohl kůži natáhnout na půl metru před sebe.

Právě tyto důvody jsou všeobecně považovány za zdraví škodlivé, když dojde k většímu váhovému úbytku jen formou snížení jídla.

Co je to hlad? Je to potřeba těla, tělo žádá výživu. Když se dobře najíte, ale jedli jste jídlo bez mikroživin, pocit hladu se rychle vrátí a objevují se choutky. Když při dietách silou vůle hlad překonáte, snížíte dávku kalorií, ale i mikroživin. Tělo se dostane do stavu velkého nedostatku mikroživin, navíc se hromadí odpad uvolněný z tukových tkaniv a ukládá se v ledvinách, dojde k výkyvům krevního tlaku a poruchám funkce různých systémů těla.
Vždyť se i hovoří… hubni a onemocníš.
Dnes již známe způsob, jak se zbavit nadváhy bez rizika rozvoje chorob, ba naopak se zlepšením celkového zdravotního stavu.

Pokud bychom dokázali dodat do těla všechny potřebné živiny ve správném poměru a ve využitelné formě, a když bychom dokázali vyčistit tělo od odpadových produktů a současně snížit přívod kalorií, dosáhli bychom neuvěřitelný výsledek ideální úrovně hmotnosti a celkového zdravotního stavu.
Na světě už existuje takovýto systém. Má za sebou více jak 20tileté zkušenosti a stává se součástí života stále většího počtu lidí na celém světě.

Je to systém:

  • který obsahuje všechny potřebné makroživiny ve správné rovnováze a využitelnosti.
  • který dodává organismu všechny potřebné mikroživiny ve správném poměru a využitelnosti.
  • který dokáže tělu dodat dostatek energie a tak podpořit vylučování odpadu neboli tělo vyčistit.
  • který aktivuje regenerační systém těla, podporuje samoléčící mechanismus a celkově vytváří úžasný pocit pohody a vynikající kondice a vitality.


Když si tento systém osvojíte a stane se součástí vašeho života, budete žít plnohodnotný život bez bolestí, chorob a s dostatkem energie k čemukoliv.
Navíc budete znát pocit zdraví. Je to stav, kdy máte zářivou pleť, jiskřivý pohled – oční bělmo je opravdu bílé, kdy máte optimální hmotnost, stále dobrou náladu a perfektní vzhled.

Lidé ve vašem okolí si všimnou, že působíte mlaději a sršíte energií.

Tento systém se nazývá: Buněčná výživa.

Zdroj: MUDr. M. Paľová

Vítejte | Nabídka | Mýty o hubnutí | Kontakt | Ochrana osobních údajů, informace o provozovateli


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku